Fikirtepe Tuvalet Açma 75 TL


Fikirtepe Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Fikirtepe Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Fikirtepe Tuvalet Açma hattına girerek Fikirtepe Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Fikirtepe Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Fikirtepe Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Fikirtepe Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Fikirtepe Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Fikirtepe Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Fikirtepe Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Fikirtepe Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Fikirtepe Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Fikirtepe Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Fikirtepe Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Fikirtepe Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Fikirtepe Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Fikirtepe Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Fikirtepe Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Fikirtepe Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Fikirtepe Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Fikirtepe Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Fikirtepe Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Fikirtepe Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Fikirtepe Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Fikirtepe Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Fikirtepe Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Fikirtepe Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Fikirtepe Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Fikirtepe Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Fikirtepe Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Fikirtepe Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Fikirtepe Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Fikirtepe Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Fikirtepe Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Fikirtepe Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Fikirtepe Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Fikirtepe Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Fikirtepe Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Fikirtepe Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Fikirtepe Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Fikirtepe Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Fikirtepe Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Fikirtepe Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Fikirtepe Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Fikirtepe Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Fikirtepe Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Fikirtepe Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Fikirtepe Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Fikirtepe Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Fikirtepe Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Fikirtepe Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Fikirtepe Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Fikirtepe Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Fikirtepe Tuvalet Açma Temizleme

  Fikirtepe Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Fikirtepe Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Fikirtepe Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Fikirtepe Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Fikirtepe Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Fikirtepe Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Fikirtepe Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Fikirtepe Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Fikirtepe Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Fikirtepe İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Fikirtepe Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Fikirtepe Petek Temizliği

  Fikirtepe Tuvalet Açma 75 TL