Feneryolu Lavabo Açma 75 TL


Feneryolu Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Feneryolu Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Feneryolu Lavabo Açma hattına girerek Feneryolu Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Feneryolu Lavabo Açma borularının içinde birikerek Feneryolu Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Feneryolu Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Feneryolu Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Feneryolu Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Feneryolu Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Feneryolu Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Feneryolu Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Feneryolu Lavabo Açma akar. Ancak bazen Feneryolu Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Feneryolu Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Feneryolu Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Feneryolu Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Feneryolu Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Feneryolu Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Feneryolu Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Feneryolu Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Feneryolu Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Feneryolu Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Feneryolu Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Feneryolu Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Feneryolu Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Feneryolu Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Feneryolu Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Feneryolu Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Feneryolu Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Feneryolu Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Feneryolu Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Feneryolu Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Feneryolu Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Feneryolu Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Feneryolu Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Feneryolu Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Feneryolu Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Feneryolu Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Feneryolu Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Feneryolu Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Feneryolu Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Feneryolu Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Feneryolu Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Feneryolu Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Feneryolu Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Feneryolu Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Feneryolu Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Feneryolu Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Feneryolu Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Feneryolu Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Feneryolu Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Feneryolu Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Feneryolu Lavabo Açma Temizleme

  Feneryolu Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Feneryolu Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Feneryolu Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Feneryolu Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Feneryolu Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Feneryolu Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Feneryolu Lavabo Açma temizleme fiyatları, Feneryolu Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Feneryolu Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Feneryolu İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Feneryolu Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Feneryolu Petek Temizliği

  Feneryolu Lavabo Açma 75 TL