Fenerbahçe Kanalizasyon Açma 75 TL


Fenerbahçe Kanalizasyon Açma Neden Tıkanır?

 • Fenerbahçe Kanalizasyon Açma kullanıcı tarafından Kanalizasyon atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Fenerbahçe Kanalizasyon Açma hattına girerek Fenerbahçe Kanalizasyon Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Fenerbahçe Kanalizasyon Açma borularının içinde birikerek Fenerbahçe Kanalizasyon Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Kanalizasyon atık atılmaya devam edilirse Fenerbahçe Kanalizasyon Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Fenerbahçe Kanalizasyon Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Fenerbahçe Kanalizasyon Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Kanalizasyon yağ dökülmeye devam edildikçe, Fenerbahçe Kanalizasyon Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Fenerbahçe Kanalizasyon Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Fenerbahçe Kanalizasyon Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Fenerbahçe Kanalizasyon Açma akar. Ancak bazen Fenerbahçe Kanalizasyon Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Fenerbahçe Kanalizasyon Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Fenerbahçe Kanalizasyon Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Fenerbahçe Kanalizasyon Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Fenerbahçe Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Fenerbahçe Kanalizasyon Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Fenerbahçe Kanalizasyon Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Fenerbahçe Kanalizasyon Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Fenerbahçe Kanalizasyon Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Fenerbahçe Kanalizasyon Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Fenerbahçe Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Fenerbahçe Kanalizasyon Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Fenerbahçe Kanalizasyon Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Fenerbahçe Kanalizasyon Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Fenerbahçe Kanalizasyon Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Fenerbahçe Kanalizasyon Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Fenerbahçe Kanalizasyon Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Fenerbahçe Kanalizasyon Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Fenerbahçe Kanalizasyon Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Fenerbahçe Kanalizasyon Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Fenerbahçe Kanalizasyon Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Fenerbahçe Kanalizasyon Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Fenerbahçe Kanalizasyon Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Fenerbahçe Kanalizasyon Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Fenerbahçe Kanalizasyon Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Fenerbahçe Kanalizasyon Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Fenerbahçe Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Fenerbahçe Kanalizasyon Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Fenerbahçe Kanalizasyon Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Fenerbahçe Kanalizasyon Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Fenerbahçe Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları, bazen Fenerbahçe Kanalizasyon Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Fenerbahçe Kanalizasyon Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Fenerbahçe Kanalizasyon Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Fenerbahçe Kanalizasyon Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Fenerbahçe Kanalizasyon Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Fenerbahçe Kanalizasyon Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Fenerbahçe Kanalizasyon Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Fenerbahçe Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Fenerbahçe Kanalizasyon Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Fenerbahçe Kanalizasyon Açma Temizleme

  Fenerbahçe Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları bazen Fenerbahçe Kanalizasyon Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Fenerbahçe Kanalizasyon Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Fenerbahçe Kanalizasyon Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Fenerbahçe Kanalizasyon Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Fenerbahçe Kanalizasyon Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Fenerbahçe Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları, Fenerbahçe Kanalizasyon Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Fenerbahçe Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Fenerbahçe İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Fenerbahçe Kanalizasyon Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Fenerbahçe Petek Temizliği

  Fenerbahçe Kanalizasyon Açma 75 TL