Esatpaşa Tuvalet Açma 75 TL


Esatpaşa Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Esatpaşa Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Esatpaşa Tuvalet Açma hattına girerek Esatpaşa Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Esatpaşa Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Esatpaşa Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Esatpaşa Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Esatpaşa Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Esatpaşa Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Esatpaşa Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Esatpaşa Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Esatpaşa Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Esatpaşa Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Esatpaşa Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Esatpaşa Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Esatpaşa Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Esatpaşa Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Esatpaşa Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Esatpaşa Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Esatpaşa Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Esatpaşa Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Esatpaşa Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Esatpaşa Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Esatpaşa Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Esatpaşa Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Esatpaşa Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Esatpaşa Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Esatpaşa Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Esatpaşa Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Esatpaşa Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Esatpaşa Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Esatpaşa Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Esatpaşa Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Esatpaşa Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Esatpaşa Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Esatpaşa Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Esatpaşa Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Esatpaşa Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Esatpaşa Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Esatpaşa Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Esatpaşa Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Esatpaşa Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Esatpaşa Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Esatpaşa Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Esatpaşa Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Esatpaşa Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Esatpaşa Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Esatpaşa Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Esatpaşa Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Esatpaşa Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Esatpaşa Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Esatpaşa Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Esatpaşa Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Esatpaşa Tuvalet Açma Temizleme

  Esatpaşa Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Esatpaşa Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Esatpaşa Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Esatpaşa Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Esatpaşa Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Esatpaşa Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Esatpaşa Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Esatpaşa Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Esatpaşa Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Esatpaşa İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Esatpaşa Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Esatpaşa Petek Temizliği

  Esatpaşa Tuvalet Açma 75 TL