Esatpaşa Lavabo Açma 75 TL


Esatpaşa Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Esatpaşa Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Esatpaşa Lavabo Açma hattına girerek Esatpaşa Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Esatpaşa Lavabo Açma borularının içinde birikerek Esatpaşa Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Esatpaşa Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Esatpaşa Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Esatpaşa Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Esatpaşa Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Esatpaşa Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Esatpaşa Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Esatpaşa Lavabo Açma akar. Ancak bazen Esatpaşa Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Esatpaşa Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Esatpaşa Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Esatpaşa Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Esatpaşa Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Esatpaşa Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Esatpaşa Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Esatpaşa Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Esatpaşa Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Esatpaşa Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Esatpaşa Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Esatpaşa Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Esatpaşa Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Esatpaşa Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Esatpaşa Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Esatpaşa Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Esatpaşa Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Esatpaşa Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Esatpaşa Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Esatpaşa Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Esatpaşa Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Esatpaşa Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Esatpaşa Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Esatpaşa Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Esatpaşa Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Esatpaşa Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Esatpaşa Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Esatpaşa Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Esatpaşa Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Esatpaşa Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Esatpaşa Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Esatpaşa Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Esatpaşa Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Esatpaşa Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Esatpaşa Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Esatpaşa Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Esatpaşa Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Esatpaşa Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Esatpaşa Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Esatpaşa Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Esatpaşa Lavabo Açma Temizleme

  Esatpaşa Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Esatpaşa Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Esatpaşa Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Esatpaşa Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Esatpaşa Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Esatpaşa Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Esatpaşa Lavabo Açma temizleme fiyatları, Esatpaşa Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Esatpaşa Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Esatpaşa İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Esatpaşa Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Esatpaşa Petek Temizliği

  Esatpaşa Lavabo Açma 75 TL