Dudullu Mutfak Açma 75 TL


Dudullu Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Dudullu Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Dudullu Mutfak Açma hattına girerek Dudullu Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Dudullu Mutfak Açma borularının içinde birikerek Dudullu Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Dudullu Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Dudullu Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Dudullu Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Dudullu Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Dudullu Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Dudullu Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Dudullu Mutfak Açma akar. Ancak bazen Dudullu Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Dudullu Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Dudullu Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Dudullu Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Dudullu Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Dudullu Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Dudullu Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Dudullu Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Dudullu Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Dudullu Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Dudullu Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Dudullu Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Dudullu Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Dudullu Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Dudullu Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Dudullu Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Dudullu Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Dudullu Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Dudullu Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Dudullu Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Dudullu Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Dudullu Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Dudullu Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Dudullu Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Dudullu Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Dudullu Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Dudullu Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Dudullu Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Dudullu Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Dudullu Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Dudullu Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Dudullu Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Dudullu Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Dudullu Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Dudullu Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Dudullu Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Dudullu Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Dudullu Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Dudullu Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Dudullu Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Dudullu Mutfak Açma Temizleme

  Dudullu Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Dudullu Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Dudullu Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Dudullu Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Dudullu Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Dudullu Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Dudullu Mutfak Açma temizleme fiyatları, Dudullu Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Dudullu Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Dudullu İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Dudullu Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Dudullu Petek Temizliği

  Dudullu Mutfak Açma 75 TL