Dudullu Lavabo Açma 75 TL


Dudullu Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Dudullu Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Dudullu Lavabo Açma hattına girerek Dudullu Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Dudullu Lavabo Açma borularının içinde birikerek Dudullu Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Dudullu Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Dudullu Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Dudullu Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Dudullu Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Dudullu Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Dudullu Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Dudullu Lavabo Açma akar. Ancak bazen Dudullu Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Dudullu Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Dudullu Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Dudullu Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Dudullu Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Dudullu Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Dudullu Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Dudullu Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Dudullu Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Dudullu Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Dudullu Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Dudullu Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Dudullu Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Dudullu Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Dudullu Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Dudullu Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Dudullu Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Dudullu Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Dudullu Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Dudullu Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Dudullu Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Dudullu Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Dudullu Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Dudullu Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Dudullu Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Dudullu Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Dudullu Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Dudullu Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Dudullu Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Dudullu Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Dudullu Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Dudullu Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Dudullu Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Dudullu Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Dudullu Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Dudullu Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Dudullu Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Dudullu Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Dudullu Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Dudullu Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Dudullu Lavabo Açma Temizleme

  Dudullu Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Dudullu Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Dudullu Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Dudullu Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Dudullu Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Dudullu Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Dudullu Lavabo Açma temizleme fiyatları, Dudullu Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Dudullu Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Dudullu İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Dudullu Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Dudullu Petek Temizliği

  Dudullu Lavabo Açma 75 TL