Derince Mutfak Açma 75 TL


Derince Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Derince Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Derince Mutfak Açma hattına girerek Derince Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Derince Mutfak Açma borularının içinde birikerek Derince Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Derince Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Derince Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Derince Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Derince Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Derince Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Derince Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Derince Mutfak Açma akar. Ancak bazen Derince Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Derince Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Derince Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Derince Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Derince Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Derince Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Derince Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Derince Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Derince Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Derince Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Derince Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Derince Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Derince Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Derince Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Derince Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Derince Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Derince Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Derince Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Derince Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Derince Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Derince Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Derince Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Derince Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Derince Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Derince Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Derince Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Derince Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Derince Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Derince Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Derince Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Derince Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Derince Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Derince Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Derince Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Derince Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Derince Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Derince Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Derince Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Derince Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Derince Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Derince Mutfak Açma Temizleme

  Derince Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Derince Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Derince Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Derince Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Derince Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Derince Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Derince Mutfak Açma temizleme fiyatları, Derince Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Derince Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Derince İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Derince Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Derince Petek Temizliği

  Derince Mutfak Açma 75 TL