Darıca Mutfak Açma 75 TL


Darıca Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Darıca Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Darıca Mutfak Açma hattına girerek Darıca Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Darıca Mutfak Açma borularının içinde birikerek Darıca Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Darıca Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Darıca Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Darıca Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Darıca Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Darıca Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Darıca Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Darıca Mutfak Açma akar. Ancak bazen Darıca Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Darıca Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Darıca Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Darıca Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Darıca Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Darıca Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Darıca Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Darıca Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Darıca Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Darıca Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Darıca Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Darıca Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Darıca Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Darıca Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Darıca Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Darıca Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Darıca Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Darıca Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Darıca Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Darıca Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Darıca Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Darıca Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Darıca Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Darıca Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Darıca Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Darıca Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Darıca Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Darıca Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Darıca Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Darıca Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Darıca Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Darıca Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Darıca Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Darıca Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Darıca Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Darıca Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Darıca Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Darıca Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Darıca Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Darıca Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Darıca Mutfak Açma Temizleme

  Darıca Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Darıca Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Darıca Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Darıca Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Darıca Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Darıca Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Darıca Mutfak Açma temizleme fiyatları, Darıca Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Darıca Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Darıca İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Darıca Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Darıca Petek Temizliği

  Darıca Mutfak Açma 75 TL