Cevizli Lavabo Açma 75 TL


Cevizli Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Cevizli Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Cevizli Lavabo Açma hattına girerek Cevizli Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Cevizli Lavabo Açma borularının içinde birikerek Cevizli Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Cevizli Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Cevizli Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Cevizli Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Cevizli Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Cevizli Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Cevizli Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Cevizli Lavabo Açma akar. Ancak bazen Cevizli Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Cevizli Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Cevizli Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Cevizli Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Cevizli Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Cevizli Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Cevizli Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Cevizli Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Cevizli Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Cevizli Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Cevizli Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Cevizli Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Cevizli Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Cevizli Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Cevizli Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Cevizli Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Cevizli Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Cevizli Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Cevizli Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Cevizli Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Cevizli Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Cevizli Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Cevizli Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Cevizli Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Cevizli Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Cevizli Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Cevizli Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Cevizli Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Cevizli Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Cevizli Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Cevizli Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Cevizli Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Cevizli Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Cevizli Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Cevizli Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Cevizli Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Cevizli Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Cevizli Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Cevizli Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Cevizli Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Cevizli Lavabo Açma Temizleme

  Cevizli Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Cevizli Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Cevizli Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Cevizli Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Cevizli Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Cevizli Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Cevizli Lavabo Açma temizleme fiyatları, Cevizli Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Cevizli Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Cevizli İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Cevizli Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Cevizli Petek Temizliği

  Cevizli Lavabo Açma 75 TL