Çekmeköy Lavabo Açma 75 TL


Çekmeköy Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Çekmeköy Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Çekmeköy Lavabo Açma hattına girerek Çekmeköy Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Çekmeköy Lavabo Açma borularının içinde birikerek Çekmeköy Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Çekmeköy Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Çekmeköy Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Çekmeköy Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Çekmeköy Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Çekmeköy Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Çekmeköy Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Çekmeköy Lavabo Açma akar. Ancak bazen Çekmeköy Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Çekmeköy Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Çekmeköy Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Çekmeköy Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Çekmeköy Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Çekmeköy Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Çekmeköy Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Çekmeköy Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Çekmeköy Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Çekmeköy Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Çekmeköy Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Çekmeköy Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Çekmeköy Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Çekmeköy Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Çekmeköy Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Çekmeköy Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Çekmeköy Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Çekmeköy Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Çekmeköy Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Çekmeköy Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Çekmeköy Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Çekmeköy Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Çekmeköy Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Çekmeköy Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Çekmeköy Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Çekmeköy Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Çekmeköy Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Çekmeköy Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Çekmeköy Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Çekmeköy Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Çekmeköy Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Çekmeköy Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Çekmeköy Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Çekmeköy Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Çekmeköy Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Çekmeköy Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Çekmeköy Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Çekmeköy Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Çekmeköy Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Çekmeköy Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Çekmeköy Lavabo Açma Temizleme

  Çekmeköy Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Çekmeköy Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Çekmeköy Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Çekmeköy Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Çekmeköy Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Çekmeköy Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Çekmeköy Lavabo Açma temizleme fiyatları, Çekmeköy Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Çekmeköy Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Çekmeköy İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Çekmeköy Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Çekmeköy Petek Temizliği

  Çekmeköy Lavabo Açma 75 TL