Çayırova Mutfak Açma 75 TL


Çayırova Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Çayırova Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Çayırova Mutfak Açma hattına girerek Çayırova Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Çayırova Mutfak Açma borularının içinde birikerek Çayırova Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Çayırova Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Çayırova Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Çayırova Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Çayırova Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Çayırova Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Çayırova Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Çayırova Mutfak Açma akar. Ancak bazen Çayırova Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Çayırova Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Çayırova Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Çayırova Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Çayırova Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Çayırova Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Çayırova Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Çayırova Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Çayırova Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Çayırova Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Çayırova Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Çayırova Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Çayırova Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Çayırova Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Çayırova Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Çayırova Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Çayırova Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Çayırova Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Çayırova Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Çayırova Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Çayırova Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Çayırova Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Çayırova Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Çayırova Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Çayırova Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Çayırova Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Çayırova Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Çayırova Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Çayırova Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Çayırova Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Çayırova Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Çayırova Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Çayırova Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Çayırova Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Çayırova Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Çayırova Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Çayırova Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Çayırova Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Çayırova Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Çayırova Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Çayırova Mutfak Açma Temizleme

  Çayırova Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Çayırova Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Çayırova Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Çayırova Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Çayırova Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Çayırova Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Çayırova Mutfak Açma temizleme fiyatları, Çayırova Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Çayırova Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Çayırova İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Çayırova Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Çayırova Petek Temizliği

  Çayırova Mutfak Açma 75 TL