Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma 75 TL


Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma hattına girerek Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma Temizleme

  Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Çavuşbaşıbaşı İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Çavuşbaşıbaşı Petek Temizliği

  Çavuşbaşıbaşı Tuvalet Açma 75 TL