Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma 75 TL


Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma hattına girerek Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma borularının içinde birikerek Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma akar. Ancak bazen Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma Temizleme

  Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma temizleme fiyatları, Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Çavuşbaşıbaşı İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Çavuşbaşıbaşı Petek Temizliği

  Çavuşbaşıbaşı Lavabo Açma 75 TL