Çamlıça Tuvalet Açma 75 TL


Çamlıça Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Çamlıça Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Çamlıça Tuvalet Açma hattına girerek Çamlıça Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Çamlıça Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Çamlıça Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Çamlıça Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Çamlıça Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Çamlıça Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Çamlıça Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Çamlıça Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Çamlıça Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Çamlıça Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Çamlıça Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Çamlıça Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Çamlıça Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Çamlıça Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Çamlıça Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Çamlıça Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Çamlıça Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Çamlıça Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Çamlıça Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Çamlıça Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Çamlıça Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Çamlıça Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Çamlıça Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Çamlıça Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Çamlıça Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Çamlıça Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Çamlıça Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Çamlıça Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Çamlıça Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Çamlıça Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Çamlıça Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Çamlıça Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Çamlıça Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Çamlıça Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Çamlıça Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Çamlıça Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Çamlıça Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Çamlıça Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Çamlıça Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Çamlıça Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Çamlıça Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Çamlıça Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Çamlıça Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Çamlıça Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Çamlıça Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Çamlıça Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Çamlıça Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Çamlıça Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Çamlıça Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Çamlıça Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Çamlıça Tuvalet Açma Temizleme

  Çamlıça Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Çamlıça Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Çamlıça Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Çamlıça Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Çamlıça Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Çamlıça Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Çamlıça Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Çamlıça Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Çamlıça Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Çamlıça İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Çamlıça Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Çamlıça Petek Temizliği

  Çamlıça Tuvalet Açma 75 TL