Çamlıça Mutfak Açma 75 TL


Çamlıça Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Çamlıça Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Çamlıça Mutfak Açma hattına girerek Çamlıça Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Çamlıça Mutfak Açma borularının içinde birikerek Çamlıça Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Çamlıça Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Çamlıça Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Çamlıça Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Çamlıça Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Çamlıça Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Çamlıça Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Çamlıça Mutfak Açma akar. Ancak bazen Çamlıça Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Çamlıça Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Çamlıça Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Çamlıça Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Çamlıça Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Çamlıça Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Çamlıça Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Çamlıça Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Çamlıça Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Çamlıça Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Çamlıça Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Çamlıça Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Çamlıça Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Çamlıça Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Çamlıça Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Çamlıça Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Çamlıça Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Çamlıça Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Çamlıça Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Çamlıça Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Çamlıça Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Çamlıça Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Çamlıça Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Çamlıça Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Çamlıça Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Çamlıça Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Çamlıça Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Çamlıça Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Çamlıça Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Çamlıça Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Çamlıça Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Çamlıça Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Çamlıça Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Çamlıça Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Çamlıça Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Çamlıça Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Çamlıça Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Çamlıça Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Çamlıça Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Çamlıça Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Çamlıça Mutfak Açma Temizleme

  Çamlıça Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Çamlıça Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Çamlıça Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Çamlıça Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Çamlıça Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Çamlıça Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Çamlıça Mutfak Açma temizleme fiyatları, Çamlıça Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Çamlıça Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Çamlıça İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Çamlıça Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Çamlıça Petek Temizliği

  Çamlıça Mutfak Açma 75 TL