Çamlıça Lavabo Açma 75 TL


Çamlıça Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Çamlıça Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Çamlıça Lavabo Açma hattına girerek Çamlıça Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Çamlıça Lavabo Açma borularının içinde birikerek Çamlıça Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Çamlıça Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Çamlıça Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Çamlıça Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Çamlıça Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Çamlıça Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Çamlıça Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Çamlıça Lavabo Açma akar. Ancak bazen Çamlıça Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Çamlıça Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Çamlıça Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Çamlıça Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Çamlıça Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Çamlıça Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Çamlıça Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Çamlıça Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Çamlıça Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Çamlıça Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Çamlıça Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Çamlıça Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Çamlıça Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Çamlıça Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Çamlıça Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Çamlıça Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Çamlıça Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Çamlıça Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Çamlıça Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Çamlıça Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Çamlıça Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Çamlıça Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Çamlıça Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Çamlıça Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Çamlıça Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Çamlıça Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Çamlıça Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Çamlıça Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Çamlıça Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Çamlıça Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Çamlıça Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Çamlıça Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Çamlıça Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Çamlıça Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Çamlıça Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Çamlıça Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Çamlıça Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Çamlıça Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Çamlıça Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Çamlıça Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Çamlıça Lavabo Açma Temizleme

  Çamlıça Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Çamlıça Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Çamlıça Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Çamlıça Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Çamlıça Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Çamlıça Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Çamlıça Lavabo Açma temizleme fiyatları, Çamlıça Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Çamlıça Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Çamlıça İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Çamlıça Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Çamlıça Petek Temizliği

  Çamlıça Lavabo Açma 75 TL