Caddebostan Mutfak Açma 75 TL


Caddebostan Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Caddebostan Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Caddebostan Mutfak Açma hattına girerek Caddebostan Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Caddebostan Mutfak Açma borularının içinde birikerek Caddebostan Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Caddebostan Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Caddebostan Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Caddebostan Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Caddebostan Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Caddebostan Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Caddebostan Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Caddebostan Mutfak Açma akar. Ancak bazen Caddebostan Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Caddebostan Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Caddebostan Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Caddebostan Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Caddebostan Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Caddebostan Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Caddebostan Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Caddebostan Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Caddebostan Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Caddebostan Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Caddebostan Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Caddebostan Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Caddebostan Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Caddebostan Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Caddebostan Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Caddebostan Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Caddebostan Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Caddebostan Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Caddebostan Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Caddebostan Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Caddebostan Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Caddebostan Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Caddebostan Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Caddebostan Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Caddebostan Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Caddebostan Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Caddebostan Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Caddebostan Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Caddebostan Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Caddebostan Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Caddebostan Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Caddebostan Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Caddebostan Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Caddebostan Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Caddebostan Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Caddebostan Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Caddebostan Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Caddebostan Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Caddebostan Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Caddebostan Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Caddebostan Mutfak Açma Temizleme

  Caddebostan Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Caddebostan Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Caddebostan Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Caddebostan Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Caddebostan Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Caddebostan Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Caddebostan Mutfak Açma temizleme fiyatları, Caddebostan Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Caddebostan Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Caddebostan İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Caddebostan Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Caddebostan Petek Temizliği

  Caddebostan Mutfak Açma 75 TL