Bulgurlu Tuvalet Açma 75 TL


Bulgurlu Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Bulgurlu Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Bulgurlu Tuvalet Açma hattına girerek Bulgurlu Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Bulgurlu Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Bulgurlu Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Bulgurlu Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Bulgurlu Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Bulgurlu Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Bulgurlu Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Bulgurlu Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Bulgurlu Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Bulgurlu Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Bulgurlu Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Bulgurlu Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Bulgurlu Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Bulgurlu Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Bulgurlu Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Bulgurlu Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Bulgurlu Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Bulgurlu Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Bulgurlu Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Bulgurlu Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Bulgurlu Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Bulgurlu Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Bulgurlu Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Bulgurlu Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Bulgurlu Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Bulgurlu Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Bulgurlu Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Bulgurlu Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Bulgurlu Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Bulgurlu Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Bulgurlu Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Bulgurlu Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Bulgurlu Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Bulgurlu Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Bulgurlu Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Bulgurlu Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Bulgurlu Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Bulgurlu Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Bulgurlu Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Bulgurlu Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Bulgurlu Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Bulgurlu Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Bulgurlu Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Bulgurlu Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Bulgurlu Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Bulgurlu Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Bulgurlu Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Bulgurlu Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Bulgurlu Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Bulgurlu Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Bulgurlu Tuvalet Açma Temizleme

  Bulgurlu Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Bulgurlu Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Bulgurlu Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Bulgurlu Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Bulgurlu Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Bulgurlu Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Bulgurlu Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Bulgurlu Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Bulgurlu Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Bulgurlu İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Bulgurlu Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Bulgurlu Petek Temizliği

  Bulgurlu Tuvalet Açma 75 TL