Bulgurlu Kanalizasyon Açma 75 TL


Bulgurlu Kanalizasyon Açma Neden Tıkanır?

 • Bulgurlu Kanalizasyon Açma kullanıcı tarafından Kanalizasyon atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Bulgurlu Kanalizasyon Açma hattına girerek Bulgurlu Kanalizasyon Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Bulgurlu Kanalizasyon Açma borularının içinde birikerek Bulgurlu Kanalizasyon Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Kanalizasyon atık atılmaya devam edilirse Bulgurlu Kanalizasyon Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Bulgurlu Kanalizasyon Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Bulgurlu Kanalizasyon Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Kanalizasyon yağ dökülmeye devam edildikçe, Bulgurlu Kanalizasyon Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Bulgurlu Kanalizasyon Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Bulgurlu Kanalizasyon Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Bulgurlu Kanalizasyon Açma akar. Ancak bazen Bulgurlu Kanalizasyon Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Bulgurlu Kanalizasyon Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Bulgurlu Kanalizasyon Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Bulgurlu Kanalizasyon Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Bulgurlu Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Bulgurlu Kanalizasyon Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Bulgurlu Kanalizasyon Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Bulgurlu Kanalizasyon Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Bulgurlu Kanalizasyon Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Bulgurlu Kanalizasyon Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Bulgurlu Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Bulgurlu Kanalizasyon Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Bulgurlu Kanalizasyon Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Bulgurlu Kanalizasyon Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Bulgurlu Kanalizasyon Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Bulgurlu Kanalizasyon Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Bulgurlu Kanalizasyon Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Bulgurlu Kanalizasyon Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Bulgurlu Kanalizasyon Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Bulgurlu Kanalizasyon Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Bulgurlu Kanalizasyon Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Bulgurlu Kanalizasyon Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Bulgurlu Kanalizasyon Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Bulgurlu Kanalizasyon Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Bulgurlu Kanalizasyon Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Bulgurlu Kanalizasyon Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Bulgurlu Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Bulgurlu Kanalizasyon Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Bulgurlu Kanalizasyon Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Bulgurlu Kanalizasyon Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Bulgurlu Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları, bazen Bulgurlu Kanalizasyon Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Bulgurlu Kanalizasyon Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Bulgurlu Kanalizasyon Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Bulgurlu Kanalizasyon Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Bulgurlu Kanalizasyon Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Bulgurlu Kanalizasyon Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Bulgurlu Kanalizasyon Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Bulgurlu Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Bulgurlu Kanalizasyon Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Bulgurlu Kanalizasyon Açma Temizleme

  Bulgurlu Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları bazen Bulgurlu Kanalizasyon Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Bulgurlu Kanalizasyon Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Bulgurlu Kanalizasyon Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Bulgurlu Kanalizasyon Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Bulgurlu Kanalizasyon Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Bulgurlu Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları, Bulgurlu Kanalizasyon Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Bulgurlu Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Bulgurlu İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Bulgurlu Kanalizasyon Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Bulgurlu Petek Temizliği

  Bulgurlu Kanalizasyon Açma 75 TL