Bostancı Tuvalet Açma 75 TL


Bostancı Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Bostancı Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Bostancı Tuvalet Açma hattına girerek Bostancı Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Bostancı Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Bostancı Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Bostancı Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Bostancı Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Bostancı Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Bostancı Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Bostancı Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Bostancı Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Bostancı Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Bostancı Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Bostancı Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Bostancı Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Bostancı Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Bostancı Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Bostancı Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Bostancı Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Bostancı Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Bostancı Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Bostancı Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Bostancı Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Bostancı Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Bostancı Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Bostancı Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Bostancı Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Bostancı Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Bostancı Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Bostancı Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Bostancı Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Bostancı Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Bostancı Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Bostancı Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Bostancı Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Bostancı Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Bostancı Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Bostancı Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Bostancı Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Bostancı Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Bostancı Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Bostancı Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Bostancı Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Bostancı Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Bostancı Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Bostancı Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Bostancı Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Bostancı Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Bostancı Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Bostancı Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Bostancı Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Bostancı Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Bostancı Tuvalet Açma Temizleme

  Bostancı Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Bostancı Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Bostancı Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Bostancı Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Bostancı Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Bostancı Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Bostancı Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Bostancı Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Bostancı Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Bostancı İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Bostancı Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Bostancı Petek Temizliği

  Bostancı Tuvalet Açma 75 TL