Bostancı Mutfak Açma 75 TL


Bostancı Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Bostancı Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Bostancı Mutfak Açma hattına girerek Bostancı Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Bostancı Mutfak Açma borularının içinde birikerek Bostancı Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Bostancı Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Bostancı Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Bostancı Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Bostancı Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Bostancı Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Bostancı Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Bostancı Mutfak Açma akar. Ancak bazen Bostancı Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Bostancı Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Bostancı Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Bostancı Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Bostancı Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Bostancı Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Bostancı Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Bostancı Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Bostancı Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Bostancı Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Bostancı Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Bostancı Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Bostancı Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Bostancı Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Bostancı Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Bostancı Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Bostancı Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Bostancı Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Bostancı Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Bostancı Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Bostancı Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Bostancı Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Bostancı Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Bostancı Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Bostancı Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Bostancı Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Bostancı Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Bostancı Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Bostancı Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Bostancı Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Bostancı Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Bostancı Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Bostancı Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Bostancı Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Bostancı Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Bostancı Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Bostancı Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Bostancı Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Bostancı Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Bostancı Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Bostancı Mutfak Açma Temizleme

  Bostancı Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Bostancı Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Bostancı Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Bostancı Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Bostancı Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Bostancı Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Bostancı Mutfak Açma temizleme fiyatları, Bostancı Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Bostancı Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Bostancı İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Bostancı Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Bostancı Petek Temizliği

  Bostancı Mutfak Açma 75 TL