Beylerbeyi Lavabo Açma 75 TL


Beylerbeyi Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Beylerbeyi Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Beylerbeyi Lavabo Açma hattına girerek Beylerbeyi Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Beylerbeyi Lavabo Açma borularının içinde birikerek Beylerbeyi Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Beylerbeyi Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Beylerbeyi Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Beylerbeyi Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Beylerbeyi Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Beylerbeyi Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Beylerbeyi Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Beylerbeyi Lavabo Açma akar. Ancak bazen Beylerbeyi Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Beylerbeyi Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Beylerbeyi Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Beylerbeyi Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Beylerbeyi Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Beylerbeyi Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Beylerbeyi Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Beylerbeyi Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Beylerbeyi Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Beylerbeyi Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Beylerbeyi Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Beylerbeyi Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Beylerbeyi Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Beylerbeyi Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Beylerbeyi Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Beylerbeyi Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Beylerbeyi Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Beylerbeyi Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Beylerbeyi Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Beylerbeyi Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Beylerbeyi Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Beylerbeyi Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Beylerbeyi Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Beylerbeyi Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Beylerbeyi Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Beylerbeyi Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Beylerbeyi Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Beylerbeyi Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Beylerbeyi Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Beylerbeyi Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Beylerbeyi Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Beylerbeyi Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Beylerbeyi Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Beylerbeyi Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Beylerbeyi Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Beylerbeyi Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Beylerbeyi Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Beylerbeyi Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Beylerbeyi Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Beylerbeyi Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Beylerbeyi Lavabo Açma Temizleme

  Beylerbeyi Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Beylerbeyi Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Beylerbeyi Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Beylerbeyi Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Beylerbeyi Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Beylerbeyi Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Beylerbeyi Lavabo Açma temizleme fiyatları, Beylerbeyi Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Beylerbeyi Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Beylerbeyi İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Beylerbeyi Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Beylerbeyi Petek Temizliği

  Beylerbeyi Lavabo Açma 75 TL