Beykoz Mutfak Açma 75 TL


Beykoz Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Beykoz Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Beykoz Mutfak Açma hattına girerek Beykoz Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Beykoz Mutfak Açma borularının içinde birikerek Beykoz Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Beykoz Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Beykoz Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Beykoz Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Beykoz Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Beykoz Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Beykoz Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Beykoz Mutfak Açma akar. Ancak bazen Beykoz Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Beykoz Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Beykoz Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Beykoz Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Beykoz Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Beykoz Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Beykoz Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Beykoz Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Beykoz Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Beykoz Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Beykoz Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Beykoz Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Beykoz Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Beykoz Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Beykoz Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Beykoz Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Beykoz Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Beykoz Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Beykoz Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Beykoz Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Beykoz Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Beykoz Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Beykoz Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Beykoz Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Beykoz Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Beykoz Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Beykoz Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Beykoz Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Beykoz Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Beykoz Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Beykoz Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Beykoz Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Beykoz Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Beykoz Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Beykoz Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Beykoz Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Beykoz Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Beykoz Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Beykoz Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Beykoz Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Beykoz Mutfak Açma Temizleme

  Beykoz Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Beykoz Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Beykoz Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Beykoz Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Beykoz Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Beykoz Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Beykoz Mutfak Açma temizleme fiyatları, Beykoz Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Beykoz Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Beykoz İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Beykoz Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Beykoz Petek Temizliği

  Beykoz Mutfak Açma 75 TL