Beykoz Lavabo Açma 75 TL


Beykoz Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Beykoz Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Beykoz Lavabo Açma hattına girerek Beykoz Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Beykoz Lavabo Açma borularının içinde birikerek Beykoz Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Beykoz Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Beykoz Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Beykoz Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Beykoz Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Beykoz Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Beykoz Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Beykoz Lavabo Açma akar. Ancak bazen Beykoz Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Beykoz Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Beykoz Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Beykoz Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Beykoz Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Beykoz Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Beykoz Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Beykoz Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Beykoz Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Beykoz Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Beykoz Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Beykoz Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Beykoz Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Beykoz Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Beykoz Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Beykoz Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Beykoz Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Beykoz Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Beykoz Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Beykoz Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Beykoz Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Beykoz Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Beykoz Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Beykoz Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Beykoz Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Beykoz Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Beykoz Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Beykoz Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Beykoz Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Beykoz Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Beykoz Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Beykoz Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Beykoz Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Beykoz Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Beykoz Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Beykoz Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Beykoz Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Beykoz Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Beykoz Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Beykoz Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Beykoz Lavabo Açma Temizleme

  Beykoz Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Beykoz Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Beykoz Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Beykoz Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Beykoz Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Beykoz Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Beykoz Lavabo Açma temizleme fiyatları, Beykoz Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Beykoz Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Beykoz İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Beykoz Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Beykoz Petek Temizliği

  Beykoz Lavabo Açma 75 TL