Başiskele Lavabo Açma 75 TL


Başiskele Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Başiskele Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Başiskele Lavabo Açma hattına girerek Başiskele Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Başiskele Lavabo Açma borularının içinde birikerek Başiskele Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Başiskele Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Başiskele Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Başiskele Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Başiskele Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Başiskele Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Başiskele Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Başiskele Lavabo Açma akar. Ancak bazen Başiskele Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Başiskele Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Başiskele Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Başiskele Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Başiskele Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Başiskele Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Başiskele Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Başiskele Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Başiskele Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Başiskele Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Başiskele Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Başiskele Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Başiskele Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Başiskele Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Başiskele Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Başiskele Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Başiskele Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Başiskele Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Başiskele Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Başiskele Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Başiskele Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Başiskele Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Başiskele Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Başiskele Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Başiskele Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Başiskele Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Başiskele Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Başiskele Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Başiskele Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Başiskele Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Başiskele Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Başiskele Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Başiskele Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Başiskele Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Başiskele Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Başiskele Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Başiskele Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Başiskele Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Başiskele Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Başiskele Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Başiskele Lavabo Açma Temizleme

  Başiskele Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Başiskele Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Başiskele Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Başiskele Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Başiskele Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Başiskele Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Başiskele Lavabo Açma temizleme fiyatları, Başiskele Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Başiskele Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Başiskele İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Başiskele Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Başiskele Petek Temizliği

  Başiskele Lavabo Açma 75 TL