Ataşehir Tuvalet Açma 75 TL


Ataşehir Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Ataşehir Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Ataşehir Tuvalet Açma hattına girerek Ataşehir Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Ataşehir Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Ataşehir Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Ataşehir Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Ataşehir Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Ataşehir Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Ataşehir Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Ataşehir Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Ataşehir Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Ataşehir Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Ataşehir Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Ataşehir Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Ataşehir Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Ataşehir Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Ataşehir Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Ataşehir Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Ataşehir Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Ataşehir Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Ataşehir Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Ataşehir Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Ataşehir Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Ataşehir Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Ataşehir Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Ataşehir Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Ataşehir Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Ataşehir Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Ataşehir Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Ataşehir Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Ataşehir Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Ataşehir Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Ataşehir Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Ataşehir Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Ataşehir Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Ataşehir Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Ataşehir Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Ataşehir Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Ataşehir Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Ataşehir Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Ataşehir Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Ataşehir Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Ataşehir Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Ataşehir Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Ataşehir Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Ataşehir Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Ataşehir Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Ataşehir Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Ataşehir Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Ataşehir Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Ataşehir Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Ataşehir Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Ataşehir Tuvalet Açma Temizleme

  Ataşehir Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Ataşehir Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Ataşehir Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Ataşehir Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Ataşehir Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Ataşehir Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Ataşehir Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Ataşehir Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Ataşehir Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Ataşehir İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Ataşehir Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Ataşehir Petek Temizliği

  Ataşehir Tuvalet Açma 75 TL