Ataşehir Mutfak Açma 75 TL


Ataşehir Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Ataşehir Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Ataşehir Mutfak Açma hattına girerek Ataşehir Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Ataşehir Mutfak Açma borularının içinde birikerek Ataşehir Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Ataşehir Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Ataşehir Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Ataşehir Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Ataşehir Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Ataşehir Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Ataşehir Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Ataşehir Mutfak Açma akar. Ancak bazen Ataşehir Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Ataşehir Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Ataşehir Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Ataşehir Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Ataşehir Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Ataşehir Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Ataşehir Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Ataşehir Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Ataşehir Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Ataşehir Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Ataşehir Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Ataşehir Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Ataşehir Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Ataşehir Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Ataşehir Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Ataşehir Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Ataşehir Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Ataşehir Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Ataşehir Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Ataşehir Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Ataşehir Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Ataşehir Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Ataşehir Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Ataşehir Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Ataşehir Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Ataşehir Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Ataşehir Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Ataşehir Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Ataşehir Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Ataşehir Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Ataşehir Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Ataşehir Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Ataşehir Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Ataşehir Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Ataşehir Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Ataşehir Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Ataşehir Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Ataşehir Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Ataşehir Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Ataşehir Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Ataşehir Mutfak Açma Temizleme

  Ataşehir Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Ataşehir Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Ataşehir Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Ataşehir Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Ataşehir Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Ataşehir Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Ataşehir Mutfak Açma temizleme fiyatları, Ataşehir Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Ataşehir Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Ataşehir İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Ataşehir Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Ataşehir Petek Temizliği

  Ataşehir Mutfak Açma 75 TL