Arifiye Mutfak Açma 75 TL


Arifiye Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Arifiye Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Arifiye Mutfak Açma hattına girerek Arifiye Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Arifiye Mutfak Açma borularının içinde birikerek Arifiye Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Arifiye Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Arifiye Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Arifiye Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Arifiye Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Arifiye Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Arifiye Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Arifiye Mutfak Açma akar. Ancak bazen Arifiye Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Arifiye Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Arifiye Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Arifiye Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Arifiye Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Arifiye Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Arifiye Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Arifiye Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Arifiye Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Arifiye Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Arifiye Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Arifiye Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Arifiye Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Arifiye Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Arifiye Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Arifiye Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Arifiye Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Arifiye Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Arifiye Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Arifiye Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Arifiye Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Arifiye Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Arifiye Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Arifiye Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Arifiye Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Arifiye Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Arifiye Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Arifiye Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Arifiye Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Arifiye Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Arifiye Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Arifiye Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Arifiye Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Arifiye Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Arifiye Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Arifiye Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Arifiye Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Arifiye Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Arifiye Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Arifiye Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Arifiye Mutfak Açma Temizleme

  Arifiye Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Arifiye Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Arifiye Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Arifiye Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Arifiye Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Arifiye Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Arifiye Mutfak Açma temizleme fiyatları, Arifiye Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Arifiye Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Arifiye İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Arifiye Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Arifiye Petek Temizliği

  Arifiye Mutfak Açma 75 TL