Anadolufeneri Tuvalet Açma 75 TL


Anadolufeneri Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Anadolufeneri Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Anadolufeneri Tuvalet Açma hattına girerek Anadolufeneri Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Anadolufeneri Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Anadolufeneri Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Anadolufeneri Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Anadolufeneri Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Anadolufeneri Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Anadolufeneri Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Anadolufeneri Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Anadolufeneri Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Anadolufeneri Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Anadolufeneri Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Anadolufeneri Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Anadolufeneri Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Anadolufeneri Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Anadolufeneri Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Anadolufeneri Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Anadolufeneri Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Anadolufeneri Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Anadolufeneri Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Anadolufeneri Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Anadolufeneri Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Anadolufeneri Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Anadolufeneri Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Anadolufeneri Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Anadolufeneri Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Anadolufeneri Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Anadolufeneri Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Anadolufeneri Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Anadolufeneri Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Anadolufeneri Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Anadolufeneri Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Anadolufeneri Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Anadolufeneri Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Anadolufeneri Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Anadolufeneri Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Anadolufeneri Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Anadolufeneri Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Anadolufeneri Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Anadolufeneri Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Anadolufeneri Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Anadolufeneri Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Anadolufeneri Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Anadolufeneri Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Anadolufeneri Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Anadolufeneri Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Anadolufeneri Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Anadolufeneri Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Anadolufeneri Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Anadolufeneri Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Anadolufeneri Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Anadolufeneri Tuvalet Açma Temizleme

  Anadolufeneri Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Anadolufeneri Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Anadolufeneri Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Anadolufeneri Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Anadolufeneri Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Anadolufeneri Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Anadolufeneri Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Anadolufeneri Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Anadolufeneri Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Anadolufeneri İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Anadolufeneri Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Anadolufeneri Petek Temizliği

  Anadolufeneri Tuvalet Açma 75 TL