Anadolu Kavağı Tuvalet Açma 75 TL


Anadolu Kavağı Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Anadolu Kavağı Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Anadolu Kavağı Tuvalet Açma hattına girerek Anadolu Kavağı Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Anadolu Kavağı Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Anadolu Kavağı Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Anadolu Kavağı Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Anadolu Kavağı Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Anadolu Kavağı Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Anadolu Kavağı Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Anadolu Kavağı Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Anadolu Kavağı Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Anadolu Kavağı Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Anadolu Kavağı Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Anadolu Kavağı Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Anadolu Kavağı Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Anadolu Kavağı Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Anadolu Kavağı Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Anadolu Kavağı Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Anadolu Kavağı Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Anadolu Kavağı Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Anadolu Kavağı Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Anadolu Kavağı Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Anadolu Kavağı Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Anadolu Kavağı Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Anadolu Kavağı Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Anadolu Kavağı Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Anadolu Kavağı Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Anadolu Kavağı Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Anadolu Kavağı Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Anadolu Kavağı Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Anadolu Kavağı Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Anadolu Kavağı Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Anadolu Kavağı Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Anadolu Kavağı Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Anadolu Kavağı Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Anadolu Kavağı Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Anadolu Kavağı Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Anadolu Kavağı Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Anadolu Kavağı Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Anadolu Kavağı Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Anadolu Kavağı Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Anadolu Kavağı Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Anadolu Kavağı Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Anadolu Kavağı Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Anadolu Kavağı Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Anadolu Kavağı Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Anadolu Kavağı Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Anadolu Kavağı Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Anadolu Kavağı Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Anadolu Kavağı Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Anadolu Kavağı Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Anadolu Kavağı Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Anadolu Kavağı Tuvalet Açma Temizleme

  Anadolu Kavağı Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Anadolu Kavağı Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Anadolu Kavağı Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Anadolu Kavağı Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Anadolu Kavağı Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Anadolu Kavağı Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Anadolu Kavağı Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Anadolu Kavağı Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Anadolu Kavağı Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Anadolu Kavağı İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Anadolu Kavağı Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Anadolu Kavağı Petek Temizliği

  Anadolu Kavağı Tuvalet Açma 75 TL