Anadolu Hisarı Lavabo Açma 75 TL


Anadolu Hisarı Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Anadolu Hisarı Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Anadolu Hisarı Lavabo Açma hattına girerek Anadolu Hisarı Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Anadolu Hisarı Lavabo Açma borularının içinde birikerek Anadolu Hisarı Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Anadolu Hisarı Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Anadolu Hisarı Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Anadolu Hisarı Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Anadolu Hisarı Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Anadolu Hisarı Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Anadolu Hisarı Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Anadolu Hisarı Lavabo Açma akar. Ancak bazen Anadolu Hisarı Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Anadolu Hisarı Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Anadolu Hisarı Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Anadolu Hisarı Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Anadolu Hisarı Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Anadolu Hisarı Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Anadolu Hisarı Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Anadolu Hisarı Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Anadolu Hisarı Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Anadolu Hisarı Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Anadolu Hisarı Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Anadolu Hisarı Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Anadolu Hisarı Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Anadolu Hisarı Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Anadolu Hisarı Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Anadolu Hisarı Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Anadolu Hisarı Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Anadolu Hisarı Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Anadolu Hisarı Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Anadolu Hisarı Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Anadolu Hisarı Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Anadolu Hisarı Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Anadolu Hisarı Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Anadolu Hisarı Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Anadolu Hisarı Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Anadolu Hisarı Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Anadolu Hisarı Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Anadolu Hisarı Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Anadolu Hisarı Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Anadolu Hisarı Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Anadolu Hisarı Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Anadolu Hisarı Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Anadolu Hisarı Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Anadolu Hisarı Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Anadolu Hisarı Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Anadolu Hisarı Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Anadolu Hisarı Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Anadolu Hisarı Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Anadolu Hisarı Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Anadolu Hisarı Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Anadolu Hisarı Lavabo Açma Temizleme

  Anadolu Hisarı Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Anadolu Hisarı Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Anadolu Hisarı Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Anadolu Hisarı Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Anadolu Hisarı Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Anadolu Hisarı Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Anadolu Hisarı Lavabo Açma temizleme fiyatları, Anadolu Hisarı Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Anadolu Hisarı Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Anadolu Hisarı İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Anadolu Hisarı Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Anadolu Hisarı Petek Temizliği

  Anadolu Hisarı Lavabo Açma 75 TL