Alemdağ Tuvalet Açma 75 TL


Alemdağ Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Alemdağ Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Alemdağ Tuvalet Açma hattına girerek Alemdağ Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Alemdağ Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Alemdağ Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Alemdağ Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Alemdağ Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Alemdağ Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Alemdağ Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Alemdağ Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Alemdağ Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Alemdağ Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Alemdağ Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Alemdağ Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Alemdağ Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Alemdağ Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Alemdağ Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Alemdağ Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Alemdağ Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Alemdağ Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Alemdağ Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Alemdağ Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Alemdağ Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Alemdağ Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Alemdağ Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Alemdağ Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Alemdağ Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Alemdağ Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Alemdağ Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Alemdağ Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Alemdağ Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Alemdağ Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Alemdağ Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Alemdağ Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Alemdağ Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Alemdağ Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Alemdağ Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Alemdağ Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Alemdağ Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Alemdağ Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Alemdağ Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Alemdağ Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Alemdağ Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Alemdağ Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Alemdağ Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Alemdağ Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Alemdağ Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Alemdağ Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Alemdağ Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Alemdağ Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Alemdağ Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Alemdağ Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Alemdağ Tuvalet Açma Temizleme

  Alemdağ Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Alemdağ Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Alemdağ Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Alemdağ Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Alemdağ Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Alemdağ Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Alemdağ Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Alemdağ Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Alemdağ Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Alemdağ İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Alemdağ Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Alemdağ Petek Temizliği

  Alemdağ Tuvalet Açma 75 TL