Akyazı Mutfak Açma 75 TL


Akyazı Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Akyazı Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Akyazı Mutfak Açma hattına girerek Akyazı Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Akyazı Mutfak Açma borularının içinde birikerek Akyazı Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Akyazı Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Akyazı Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Akyazı Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Akyazı Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Akyazı Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Akyazı Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Akyazı Mutfak Açma akar. Ancak bazen Akyazı Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Akyazı Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Akyazı Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Akyazı Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Akyazı Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Akyazı Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Akyazı Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Akyazı Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Akyazı Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Akyazı Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Akyazı Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Akyazı Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Akyazı Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Akyazı Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Akyazı Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Akyazı Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Akyazı Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Akyazı Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Akyazı Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Akyazı Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Akyazı Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Akyazı Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Akyazı Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Akyazı Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Akyazı Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Akyazı Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Akyazı Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Akyazı Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Akyazı Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Akyazı Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Akyazı Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Akyazı Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Akyazı Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Akyazı Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Akyazı Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Akyazı Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Akyazı Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Akyazı Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Akyazı Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Akyazı Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Akyazı Mutfak Açma Temizleme

  Akyazı Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Akyazı Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Akyazı Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Akyazı Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Akyazı Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Akyazı Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Akyazı Mutfak Açma temizleme fiyatları, Akyazı Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Akyazı Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Akyazı İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Akyazı Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Akyazı Petek Temizliği

  Akyazı Mutfak Açma 75 TL