Akyazı Lavabo Açma 75 TL


Akyazı Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Akyazı Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Akyazı Lavabo Açma hattına girerek Akyazı Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Akyazı Lavabo Açma borularının içinde birikerek Akyazı Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Akyazı Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Akyazı Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Akyazı Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Akyazı Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Akyazı Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Akyazı Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Akyazı Lavabo Açma akar. Ancak bazen Akyazı Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Akyazı Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Akyazı Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Akyazı Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Akyazı Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Akyazı Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Akyazı Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Akyazı Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Akyazı Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Akyazı Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Akyazı Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Akyazı Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Akyazı Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Akyazı Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Akyazı Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Akyazı Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Akyazı Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Akyazı Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Akyazı Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Akyazı Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Akyazı Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Akyazı Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Akyazı Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Akyazı Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Akyazı Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Akyazı Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Akyazı Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Akyazı Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Akyazı Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Akyazı Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Akyazı Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Akyazı Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Akyazı Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Akyazı Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Akyazı Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Akyazı Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Akyazı Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Akyazı Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Akyazı Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Akyazı Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Akyazı Lavabo Açma Temizleme

  Akyazı Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Akyazı Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Akyazı Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Akyazı Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Akyazı Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Akyazı Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Akyazı Lavabo Açma temizleme fiyatları, Akyazı Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Akyazı Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Akyazı İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Akyazı Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Akyazı Petek Temizliği

  Akyazı Lavabo Açma 75 TL