Akfırat Kanalizasyon Açma 75 TL


Akfırat Kanalizasyon Açma Neden Tıkanır?

 • Akfırat Kanalizasyon Açma kullanıcı tarafından Kanalizasyon atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Akfırat Kanalizasyon Açma hattına girerek Akfırat Kanalizasyon Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Akfırat Kanalizasyon Açma borularının içinde birikerek Akfırat Kanalizasyon Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Kanalizasyon atık atılmaya devam edilirse Akfırat Kanalizasyon Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Akfırat Kanalizasyon Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Akfırat Kanalizasyon Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Kanalizasyon yağ dökülmeye devam edildikçe, Akfırat Kanalizasyon Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Akfırat Kanalizasyon Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Akfırat Kanalizasyon Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Akfırat Kanalizasyon Açma akar. Ancak bazen Akfırat Kanalizasyon Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Akfırat Kanalizasyon Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Akfırat Kanalizasyon Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Akfırat Kanalizasyon Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Akfırat Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Akfırat Kanalizasyon Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Akfırat Kanalizasyon Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Akfırat Kanalizasyon Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Akfırat Kanalizasyon Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Akfırat Kanalizasyon Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Akfırat Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Akfırat Kanalizasyon Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Akfırat Kanalizasyon Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Akfırat Kanalizasyon Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Akfırat Kanalizasyon Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Akfırat Kanalizasyon Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Akfırat Kanalizasyon Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Akfırat Kanalizasyon Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Akfırat Kanalizasyon Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Akfırat Kanalizasyon Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Akfırat Kanalizasyon Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Akfırat Kanalizasyon Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Akfırat Kanalizasyon Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Akfırat Kanalizasyon Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Akfırat Kanalizasyon Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Akfırat Kanalizasyon Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Akfırat Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Akfırat Kanalizasyon Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Akfırat Kanalizasyon Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Akfırat Kanalizasyon Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Akfırat Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları, bazen Akfırat Kanalizasyon Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Akfırat Kanalizasyon Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Akfırat Kanalizasyon Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Akfırat Kanalizasyon Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Akfırat Kanalizasyon Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Akfırat Kanalizasyon Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Akfırat Kanalizasyon Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Akfırat Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Akfırat Kanalizasyon Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Akfırat Kanalizasyon Açma Temizleme

  Akfırat Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları bazen Akfırat Kanalizasyon Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Akfırat Kanalizasyon Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Akfırat Kanalizasyon Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Akfırat Kanalizasyon Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Akfırat Kanalizasyon Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Akfırat Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları, Akfırat Kanalizasyon Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Akfırat Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Akfırat İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Akfırat Kanalizasyon Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Akfırat Petek Temizliği

  Akfırat Kanalizasyon Açma 75 TL