Adem Yavuz Tuvalet Açma 75 TL


Adem Yavuz Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Adem Yavuz Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Adem Yavuz Tuvalet Açma hattına girerek Adem Yavuz Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Adem Yavuz Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Adem Yavuz Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Adem Yavuz Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Adem Yavuz Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Adem Yavuz Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Adem Yavuz Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Adem Yavuz Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Adem Yavuz Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Adem Yavuz Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Adem Yavuz Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Adem Yavuz Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Adem Yavuz Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Adem Yavuz Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Adem Yavuz Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Adem Yavuz Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Adem Yavuz Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Adem Yavuz Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Adem Yavuz Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Adem Yavuz Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Adem Yavuz Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Adem Yavuz Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Adem Yavuz Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Adem Yavuz Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Adem Yavuz Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Adem Yavuz Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Adem Yavuz Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Adem Yavuz Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Adem Yavuz Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Adem Yavuz Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Adem Yavuz Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Adem Yavuz Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Adem Yavuz Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Adem Yavuz Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Adem Yavuz Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Adem Yavuz Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Adem Yavuz Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Adem Yavuz Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Adem Yavuz Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Adem Yavuz Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Adem Yavuz Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Adem Yavuz Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Adem Yavuz Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Adem Yavuz Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Adem Yavuz Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Adem Yavuz Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Adem Yavuz Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Adem Yavuz Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Adem Yavuz Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Adem Yavuz Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Adem Yavuz Tuvalet Açma Temizleme

  Adem Yavuz Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Adem Yavuz Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Adem Yavuz Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Adem Yavuz Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Adem Yavuz Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Adem Yavuz Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Adem Yavuz Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Adem Yavuz Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Adem Yavuz Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Adem Yavuz İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Adem Yavuz Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Adem Yavuz Petek Temizliği

  Adem Yavuz Tuvalet Açma 75 TL