Adapazarı Mutfak Açma 75 TL


Adapazarı Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Adapazarı Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Adapazarı Mutfak Açma hattına girerek Adapazarı Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Adapazarı Mutfak Açma borularının içinde birikerek Adapazarı Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Adapazarı Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Adapazarı Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Adapazarı Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Adapazarı Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Adapazarı Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Adapazarı Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Adapazarı Mutfak Açma akar. Ancak bazen Adapazarı Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Adapazarı Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Adapazarı Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Adapazarı Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Adapazarı Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Adapazarı Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Adapazarı Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Adapazarı Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Adapazarı Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Adapazarı Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Adapazarı Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Adapazarı Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Adapazarı Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Adapazarı Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Adapazarı Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Adapazarı Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Adapazarı Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Adapazarı Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Adapazarı Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Adapazarı Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Adapazarı Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Adapazarı Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Adapazarı Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Adapazarı Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Adapazarı Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Adapazarı Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Adapazarı Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Adapazarı Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Adapazarı Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Adapazarı Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Adapazarı Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Adapazarı Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Adapazarı Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Adapazarı Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Adapazarı Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Adapazarı Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Adapazarı Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Adapazarı Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Adapazarı Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Adapazarı Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Adapazarı Mutfak Açma Temizleme

  Adapazarı Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Adapazarı Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Adapazarı Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Adapazarı Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Adapazarı Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Adapazarı Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Adapazarı Mutfak Açma temizleme fiyatları, Adapazarı Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Adapazarı Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Adapazarı İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Adapazarı Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Adapazarı Petek Temizliği

  Adapazarı Mutfak Açma 75 TL