Adapazarı Lavabo Açma 75 TL


Adapazarı Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Adapazarı Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Adapazarı Lavabo Açma hattına girerek Adapazarı Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Adapazarı Lavabo Açma borularının içinde birikerek Adapazarı Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Adapazarı Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Adapazarı Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Adapazarı Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Adapazarı Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Adapazarı Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Adapazarı Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Adapazarı Lavabo Açma akar. Ancak bazen Adapazarı Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Adapazarı Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Adapazarı Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Adapazarı Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Adapazarı Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Adapazarı Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Adapazarı Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Adapazarı Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Adapazarı Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Adapazarı Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Adapazarı Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Adapazarı Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Adapazarı Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Adapazarı Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Adapazarı Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Adapazarı Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Adapazarı Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Adapazarı Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Adapazarı Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Adapazarı Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Adapazarı Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Adapazarı Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Adapazarı Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Adapazarı Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Adapazarı Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Adapazarı Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Adapazarı Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Adapazarı Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Adapazarı Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Adapazarı Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Adapazarı Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Adapazarı Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Adapazarı Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Adapazarı Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Adapazarı Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Adapazarı Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Adapazarı Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Adapazarı Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Adapazarı Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Adapazarı Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Adapazarı Lavabo Açma Temizleme

  Adapazarı Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Adapazarı Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Adapazarı Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Adapazarı Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Adapazarı Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Adapazarı Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Adapazarı Lavabo Açma temizleme fiyatları, Adapazarı Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Adapazarı Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Adapazarı İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Adapazarı Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Adapazarı Petek Temizliği

  Adapazarı Lavabo Açma 75 TL