Acıbadem Tuvalet Açma 75 TL


Acıbadem Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Acıbadem Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Acıbadem Tuvalet Açma hattına girerek Acıbadem Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Acıbadem Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Acıbadem Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Acıbadem Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Acıbadem Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Acıbadem Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Acıbadem Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Acıbadem Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Acıbadem Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Acıbadem Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Acıbadem Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Acıbadem Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Acıbadem Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Acıbadem Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Acıbadem Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Acıbadem Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Acıbadem Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Acıbadem Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Acıbadem Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Acıbadem Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Acıbadem Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Acıbadem Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Acıbadem Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Acıbadem Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Acıbadem Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Acıbadem Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Acıbadem Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Acıbadem Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Acıbadem Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Acıbadem Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Acıbadem Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Acıbadem Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Acıbadem Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Acıbadem Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Acıbadem Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Acıbadem Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Acıbadem Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Acıbadem Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Acıbadem Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Acıbadem Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Acıbadem Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Acıbadem Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Acıbadem Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Acıbadem Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Acıbadem Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Acıbadem Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Acıbadem Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Acıbadem Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Acıbadem Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Acıbadem Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Acıbadem Tuvalet Açma Temizleme

  Acıbadem Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Acıbadem Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Acıbadem Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Acıbadem Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Acıbadem Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Acıbadem Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Acıbadem Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Acıbadem Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Acıbadem Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Acıbadem İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Acıbadem Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Acıbadem Petek Temizliği

  Acıbadem Tuvalet Açma 75 TL