Acıbadem Mutfak Açma 75 TL


Acıbadem Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Acıbadem Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Acıbadem Mutfak Açma hattına girerek Acıbadem Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Acıbadem Mutfak Açma borularının içinde birikerek Acıbadem Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Acıbadem Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Acıbadem Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Acıbadem Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Acıbadem Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Acıbadem Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Acıbadem Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Acıbadem Mutfak Açma akar. Ancak bazen Acıbadem Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Acıbadem Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Acıbadem Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Acıbadem Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Acıbadem Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Acıbadem Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Acıbadem Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Acıbadem Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Acıbadem Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Acıbadem Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Acıbadem Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Acıbadem Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Acıbadem Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Acıbadem Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Acıbadem Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Acıbadem Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Acıbadem Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Acıbadem Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Acıbadem Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Acıbadem Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Acıbadem Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Acıbadem Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Acıbadem Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Acıbadem Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Acıbadem Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Acıbadem Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Acıbadem Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Acıbadem Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Acıbadem Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Acıbadem Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Acıbadem Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Acıbadem Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Acıbadem Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Acıbadem Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Acıbadem Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Acıbadem Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Acıbadem Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Acıbadem Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Acıbadem Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Acıbadem Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Acıbadem Mutfak Açma Temizleme

  Acıbadem Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Acıbadem Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Acıbadem Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Acıbadem Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Acıbadem Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Acıbadem Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Acıbadem Mutfak Açma temizleme fiyatları, Acıbadem Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Acıbadem Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Acıbadem İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Acıbadem Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Acıbadem Petek Temizliği

  Acıbadem Mutfak Açma 75 TL