Acıbadem Lavabo Açma 75 TL


Acıbadem Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Acıbadem Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Acıbadem Lavabo Açma hattına girerek Acıbadem Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Acıbadem Lavabo Açma borularının içinde birikerek Acıbadem Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Acıbadem Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Acıbadem Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Acıbadem Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Acıbadem Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Acıbadem Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Acıbadem Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Acıbadem Lavabo Açma akar. Ancak bazen Acıbadem Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Acıbadem Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Acıbadem Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Acıbadem Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Acıbadem Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Acıbadem Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Acıbadem Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Acıbadem Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Acıbadem Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Acıbadem Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Acıbadem Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Acıbadem Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Acıbadem Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Acıbadem Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Acıbadem Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Acıbadem Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Acıbadem Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Acıbadem Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Acıbadem Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Acıbadem Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Acıbadem Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Acıbadem Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Acıbadem Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Acıbadem Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Acıbadem Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Acıbadem Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Acıbadem Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Acıbadem Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Acıbadem Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Acıbadem Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Acıbadem Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Acıbadem Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Acıbadem Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Acıbadem Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Acıbadem Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Acıbadem Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Acıbadem Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Acıbadem Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Acıbadem Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Acıbadem Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Acıbadem Lavabo Açma Temizleme

  Acıbadem Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Acıbadem Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Acıbadem Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Acıbadem Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Acıbadem Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Acıbadem Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Acıbadem Lavabo Açma temizleme fiyatları, Acıbadem Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Acıbadem Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Acıbadem İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Acıbadem Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Acıbadem Petek Temizliği

  Acıbadem Lavabo Açma 75 TL